נגרם לכם נזק בעת אימון בחדר הכושר?

אתם מבקרים לעיתים תכופות בחדר הכושר? לא מעטים האנשים אשר מגיעים לאימון בחדר הכושר, לאחר שהציגו אישור רופא המאשר את כשירותם להתאמן ובכל זאת... הם נפגעים במהלך האימון על ידי נפילת משקולת, פציעה ממתקן שלא תוחזק כהלכה, ארגון קלוקל של חדר הכושר בו הכל מפוזר בצפיפות, תוכנית אימונים לא מתאימה...ועוד.
פציעות ספורט

אתם מבקרים לעיתים תכופות בחדר הכושר?
לא מעטים האנשים אשר מגיעים לאימון בחדר הכושר, לאחר שהציגו אישור רופא המאשר את כשירותם להתאמן ובכל זאת…
הם נפגעים במהלך האימון על ידי נפילת משקולת, פציעה ממתקן שלא תוחזק כהלכה, ארגון קלוקל של חדר הכושר בו הכל מפוזר בצפיפות, תוכנית אימונים לא מתאימה…ועוד.

לפי חוק מכוני כושר ופקודת הנזיקין, ישנם מספר כללים החלים על חדר הכושר, ביניהם חובת נוכחות מדריך שעבר הכשרה מתאימה, תקפידו לפקח על האימונים במכון וללמד את הנוכחים כיצד להשתמש במכשירי הכושר השונים, כן מתחייבת בדיקה קבועה של כשירות המכשירים השונים ועמידתם בתנאי התקן.

מה קורה כשנפגעים בחדר הכושר ומה צריך לדעת?

boolet בכל חדר כושר חייבת להמצא פוליסת ביטוח תקפה שנועדה בין השאר לצורך מתן כיסוי ביטוחי במקרה של פגיעה פיזית באדם שהתאמן במקום או הגיע לביקור.
boolet הנכם רשאים לבדוק האם הנכם זכאים לפיצויים בגין הנזקים שנגרמו לכם.
boolet ניתן לתבוע במקרים של רשלנות וגם במקרים בהם לא הוכחה רשלנות וזאת במידה ויש ברשותכם פוליסת תאונות אישיות או פוליסת אובדן כושר עבודה או כל פוליסת ביטוח פרטית רלוונטית אחרת.

לדוגמא – התאמת תוכנית אימון שאינה מותאמת ליכולותיו של המתאמן ומצבו הפיסי עלולה לגרום לנזק בעמוד השדרה של המתאמן עקב הרמת משקל כבד מידי, או בעקבות שימוש לא נכון במתקנים.

כמו כן, חוסר חידוש אישור רפואי מצד המתאמן ובמשך הזמן קיומן של בעיות רפואיות חדשות העלולות לפגוע בו בעודו מבצע פעולות מסוימות בחדר הכושר, אינן קשורות לניהול חדר הכושר, אלא הן באחריות המתאמן עצמו ואין המדובר ברשלנות מטעם הנהלת חדר הכושר.

נפגעתם?
נחבלתם בחדר הכושר?
מוזמנים ליצור קשר מיידי, כדי לקבל הנחיות כיצד כדאי לפעול.

משרדי עומד לרשותכם
אנו מתמחים בתביעות רשלנות רפואית, נזקי גוף וביטוח.
טלפון – 03-6135337

פציעות ספורט

עו"ד בנו גליקמן

לפגישת ייעוץ
ללא התחייבות

פוסטים בנושא

על חשיבות התיעוד הרפואי

בעת מחלה או אירוע רפואי פתאומי, הרשומות הרפואיות הן אלה שמכילות את כלל המידע בעניינו של המטופל, החל מתלונותיו או מצבו עת הגיעו אל חדר…

תסמונת אשרמן ורשלנות רפואית

מהי תסמונת אשרמן? תסמונת אשרמן מאופיינת בהיווצרות צלקות והידבקויות בחלל הרחם ולעתים בחצוצרות, עד כדי חסימה מלאה ועקרות מכאנית. התסמונת עלולה לנבוע הן מביצוע כושל…

עו"ד בנו גליקמן

לפגישת ייעוץ
ללא התחייבות