הגישו תביעה לקבלת פיצויים…

עו״ד בנו גליקמן

תביעה לקבלת פיצויים

בקיץ רבים מאיתנו הולכים לבריכה או לים.
הילד שלכם עלול להחליק על משטח רטוב ולהפצע, או להחבל ממתקן כלשהוא בשטח הבריכה.
אתם יכולים לתבוע פיצויים, הידעתם?

ביטוח תאונות אישיות של תלמידים מכסה חבלות גוף של ילדים בכל ימות השנה, גם אם הם לא נמצאים במוסד החינוכי. בנוסף, ניתן לתבוע גם באמצעות הביטוח הפרטי את בעלי המקום או הרשות המקומית, שם ארעה החבלה.

בחור צעיר שחה בבריכה והתכונן לצאת ממנה בעודו מטפס על סולם. כאשר הניח את רגלו על שפת הבריכה החליק עקב לכלוכים דביקים שהיו על שפת הבריכה, הוא נפל ונחבל קשות בראשו כתוצאה מחבטה בקצה הבריכה.

קרה לכם מקרה דומה? אפשר לתבוע ולקבל פיצויים…

הבחור הגיש תביעת פיצויים, בגין הנזק הגופני והנפשי שנגרם לו.

במסגרת התביעה שהגיש, טען כי מאז התאונה וכתוצאה ממנה, הוא סובל מסחרחרות חוזרות ונשנות, כאבים בגב התחתון, הגבלה בתנועות ורגישות יתר וכן מצלקת בקרקפת הגורמת למראה לא אסתטי. נציג מרכז הספורט הנושא באחריות לשלומם של המתרחצים בבריכה בה שחה הבחור טען כי אין הוא זכאי לפיצויים שכן מדובר בהחלקה רגילה ממים שמן הסתם מצויים בבריכה, זאת ועוד, כיוון שהשתולל, החליק ונחבל.

"בריכה מעצם טבעה יש בה מים, והאזורים שמסביבה הינם רטובים. אמנם אפשרות ההחלקה ליד הבריכה, מהווה סיכון טבעי במקום כזה, אף אם ננקטו אמצעים בטיחותיים כנגד החלקה, אך אין זה המקרה שלפניי. הרי אין המדובר בסיכון רגיל המצוי בהליכה ליד בריכה, אלא בתוספת סיכון – הליכה בצד בריכה שהינו מחליק בשל הימצאות של ירוקת או טחב", כך כתבה השופטת בפסק הדין.
השופטת קבעה, כי מרכז הספורט ומנהלו הפרו את חובת הזהירות כלפי התובע, ועל כן עליהם לפצותו.

הילד שלכם נחבל במקום ציבורי? בבית? אתם בעצמכם חוויתם פגיעת גוף כתוצאה מתאונת דרכים? תאונת עבודה? אל תתמודדו עם זה לבד. אתם עלולים להפסיד זמן יקר וכסף.

מוזמנים ליצור איתי קשר באופן מיידי ולקבוע פגישה.
עו"ד בנו גליקמן
מומחה בתביעות רשלנות רפואית, נזקי גוף וביטוח.
טלפון – 03-6135337

 

תרצו לחזור למשהו ספציפי בדף?

תוכן עניינים

צרו קשר:

המומחיות שלנו - השגת הפיצוי המקסימלי בשבילך
דילוג לתוכן