נעים להכיר

עורך דין נזקי גוף
בנו גליקמן

אני עורך דין משנת – 2007, בעל תואר שני במשפטים (L.L.M) ותואר ראשון במנהל עסקים (BA) מאוניברסיטת רייכמן בהרצליה.

בשנים האחרונות אני מייצג אך ורק נפגעים, בני משפחותיהם ובעלי עסקים מחוסרי ביטוח – אבל זה לא היה כך תמיד.

עד לא מזמן ייצגתי והגנתי באופן רצוף על הצד השני. כן במשך כ-17 שנים הייתי עורך דין של חברות הביטוח. ייצגתי אותן כשכיר, כשותף וכבעלים של משרד.

כיום אני גאה לאמר שאני וצוות משרדי מלווים ומייצגים רק נפגעים!

עורך דין נזיקין בנו גליקמן

את דרכי בתחום נזקי הגוף, הרשלנות והביטוח התחלתי באפריל 2006 במשרדו של עורך דין יעקב רהט (רוטהולץ), שהינו מהמשרדים המובילים בתחום הנזיקין והביטוח.

שם ייצגתי בבתי המשפט את חברות הביטוח הגדולות בישראל וביניהן– חברת הביטוח כלל, הפניקס הישראלי, ה”פול”– המאגר הישראלי לביטוח רכב, אי.איי.גי (AIG) והכשרת היישוב.

במשך שנים הגנתי על חברות הביטוח, ליוויתי מפעלים, עיריות וקבלנים, וליוויתי אנשים שנפגעו בעקבות רשלנות רפואית.
אני מאוד אוהב את תחום נזקי הגוף, הרשלנות והביטוח כי הוא משלב בתוכו אפשרויות רבות ובלתי מוגבלות של יצירה, תעוזה ומשחק, אבל עם השנים הפסקתי ליהנות מהעבודה בייצוג חברות ביטוח.

הרגשתי שעבודתי והכישורים שלי פוגעים בבני אדם, הבנתי שאני משתמש ביכולות המקצועיות שלי כדי לעזור לצד הלא נכון, והחלטתי לשנות את המאזן לטובת הנפגעים.

הרווח מהשנים הרבות בהן ייצגתי את חברות הביטוח, הוא שזה אפשר לי ללמוד איך הראש שלהן עובד – הבנתי שה"סוד" נמצא בחלק ה"אפור" – מה שאנחנו עורכי הדין קוראים לו "פרשנות".

אני יודע בדיוק איך פועלות חברות הביטוח, איך עובד הצד החזק מול הנפגעים ובני משפחותיהם – אני יודע כי הייתי שם ועבדתי בשבילם.

הידע הזה משמש אותי כיום, לטובתך, כשאני מייצג נפגעים ובני משפחותיהם.

אני גאה לומר שכיום אני מייצג אך ורק נפגעיםאני מעדיף לתת ולהשיג את המקסימום עבור הלקוחות שלי, מאשר לפגוע באנשים בשביל חברות הביטוח והגופים החזקים.

השליחות שלי כיום היא לשנות את מאזן האימה הקיים בישראל ביחס לחברות הביטוח והביטוח הלאומי, על ידי הרמת הרף המקצועי, לא לפעול מתוך קוצר זמן ולחץ, ובשום אופן לא להסכים לפשרות לא ראויות.

אנחנו כאן בשבילכם

לצורך בדיקת גובה הפיצוי לו אתם זכאים
קבעו פגישת ייעוץ עם עו"ד בנו גליקמן במשרדנו ברמת גן

דילוג לתוכן